Kırıkkale Cam Filmi
Kırıkkale Cam Filmi

Kırıkkale Cam Filmi

 

Cam filmleri yaşam alanlarının iç kısmında ısı birikiminin oluşmasını büyük ölçüde engellediği ispatlanmıştır. Araç içerisinde oluşabilecek ısı değerlerini %90 a kadar önlediği %99 uv(ultra viole) güneş ışınlarını geçirmemektedir. Kaza anında cam kırılmalarından oluşabilecek yararlanmalarında önüne geçmiştir.

 

Cam filmleri hem bizleri hemde eşyalarımızı güneş ışınlarından korumak ve bizlere bulunduğumuz ortamda serin kalmamız sağlamaktadır.

 

Cam filmleri de bir çok ürün gibi çok farklı kalitelerde sunulabilir. Kalitesiz cam filmleri kısa süre içinde solma, renk değiştirme gibi sorunların ortaya çıkmasına sabep olması yanında çok ciddi sağlık problemlerini de berabarinde getirir. Kalitesiz malzemeden üretilen cam filmlerinin yapışkanlarının içeriği sağlığa zararlı olabilir. Otomobilin iç kısmında ve her an güneş ışınlarına maruz kalan bu yapışkanlar otomobilin içindeki kişilerin sağlığını ciddi şekilde tehdit etmektedir. Bu nedenle uygulamların mutlaka kalitesi bilinen, güvenilir marka ürünler ile yapılması gerekmektedir.

 

Uygulama yapan kişinin ustalığı, uygulama yapılan alanın steril olması ve kullanılan malzemelerin kaliteli bir montajı sağlıyor olması da dikkat edilmesi gereken diğer noktalar.

 

Cam filmi uygulaması sonrasında camın 3 gün boyunca açılmaması henüz yapışma aşamasında olan camın fitil bölgelerinden yıpranmaması adına büyük önem taşıyor.

 

Cam filmlerinin araçların dış görünüşüne çok büyük estetik katkı sağladıkları da genel kabul görmüş bir kanıdır.

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014
inegöl mobilya koltuk takımları